Kodėl studijuoti KTU?

Kovo 17 – osios dienos penktadienis. Mūsų gimnazijos salėje gausu gimnazistų, kurie domisi ir tikisi gauti daugiau informacijos apie studijas ir profesijas. Šįkart atvyko studentų grupė (net 8) iš Kauno technologijų universiteto, ir jų tarpe buvęs gimnazijos mokinys, antro kurso studentas Aivaras Rastenis. Jie pažadėjo pristatyti universitetą taip, kaip dar niekas nepristatė.
Taip ir buvo. Pradžioje visus išjudinę judesiu ir ritmu, vėliau kalbėjo ,,smagiai apie rimtus dalykus“. Apie studijų programas kalbėti daug jiems nereikėjo, nes visi, kas tik norėjo, gavo informacinius KTU leidinius. Studentai pasakojo apie mentorystę, pirmakursiams skirtas vasaros stovyklas, bendrabučius, mainų programas, atliekamos praktikos galimybes ir , žinoma, apie laisvalaikį. Svarbiausia, sakė jie, kad patiems būtų drąsos ir noro domėtis, turėti savo idėjų ir stengtis jas įgyvendinti. O pagalba visai šalia: studentų atstovybės, laisvalaikio ir sporto klubai, meno kolektyvai.
Susitikimo pabaigoje studentai surengė nuotaikingą viktoriną su puikiais prizais. Džiaugiamės, kad turėjome galimybę susitikti, sužinoti ir pasvarstyti apie ateities perspektyvas.

Justina Asminavičiūtė, 4a
Armando Knezio nuotraukos

20170322