Septintoji Mokinio diena

Jau septintą kartą mūsų gimnazijoje vyko Mokinio diena. Kiekvienais metais ji turi savo temą ir simbolį. Šiais metais Mokinio diena buvo skirta Šatrijos Raganos 140-osioms gimimo metinėms paminėti, na, o simboliu pasirinkome plunksną, kaip kūrybos ženklą.
Mokinio dieną veiklų tikrai netrūko. Pamokas praleidome produktyviai, energingai, kūrybiškai, be to, daug sužinojome apie Šatrijos Raganos asmenybę, kūrybą. Mokinio diena prasidėjo mūsų, Kosto ir Aistės, kurtu filmuku apie Šatrijos Raganą. Tradiciškai veiklas pradėjome mokinių kūrybos popiete, kurioje pasirodė įvairių pomėgių ir talentų turintys mokiniai. Juos kalbino Reda ir Ugnė. Galėjome išgirsti ir grupių atsiradimo istorijas. Tiesa, bene visos kūrybos popietėje dalyvavusios grupės susibūrė per muzikos pamokas, kai reikėjo parengti kūrybinę užduotį. Kūrybos popietėje pasirodė ir keli fotografai, pademonstravę mums savo mėgstamos veiklos rezultatus. Smagu, kad mokinių kūrybos popietė netgi turi savo himną, kurį atliko Simas ir Paulius. Per kitą pertrauką valgyklos darbuotojos mus nustebino ypatingu ir nekasdienišku meniu. Vėliau pertrauka buvo skirta karaoke, kurioje dalyvavo daugelio klasių komandos, mokytojai. Mokinio dieną gimnazistai turėjo galimybę dalyvauti protmūšyje (išradingas užduotis parengė Austėja ir Guoda), sužinoti dar daugiau apie Šatrijos Raganą ir varžytis su kitomis komandomis. Tuo pačiu metu vyko ir sporto varžybos. Viena iš pertraukų buvo skirta ir šokiams – visi kartu smagiai praleidome laiką. Mokinio dieną baigėme renginiu, kurį norėjome skirti ne tik Šatrijos Raganai, bet ir sau, mokytojams, gimnazijos darbuotojams. Renginyje šauniai pasirodė Simas ir Paulius, Simona, Elija, Evelina, Vincas, Leonardas ir Matas, klubas „Lietus vitraže“ ir šokių kolektyvas „Vingurinis“, taip pat Gabrielė ir Lukas.
Mums, 1c klasės mokiniams, buvo labai svarbus pasiruošimas renginiui. Tiek daug laiko kartu tikrai dar nesame praleidę. Bet be mokytojų pagalbos mes negalėtume suorganizuoti tokio renginio, todėl labiausiai dėkojame mokytojai Renatai Žemaitienei, kuri mus skatino dirbti, padėjo ne tik pamokų metu, bet ir vėlyvais vakarais. Mokiniams ji ne tik 7 metus padeda organizuoti Mokinio dieną, tačiau jau 12 metų organizuoja ir kūrybos popietę. Dėkojame ir mokytojams Gražvydui Gasparavičiui, Robertui Sukavičiui, Raimundui Pupeikiui, Gitanai Kavaliauskaitei, Algirdui Buičenkai, Vandai Politaitei ir visiems mokiniams, kurie buvo aktyvūs ir drąsūs, šoko, dainavo ir stengėsi išbandyti savo jėgas visose veiklose. Džiaugiamės, kad gimnazijos administracija leidžia skleistis mūsų iniciatyvoms.

Aistė Šakalytė, 1c gimnazijos klasė
Nuotraukos Romano Blinovo ir Armando Knezio

20170429