Lietuvos triatlono taurė – Zarasuose

Lietuvos Triatlono Taurė – projektas gimęs ir toliau vystomas iš nuoširdžios meilės triatlono sportui. Šio projekto iniciatoriai patys jau ne pirmą sezoną aktyviai dalyvauja įvairiose triatlono varžybose Lietuvoje ir užsienyje ir puikiai supranta ko reikia tokių varžybų dalyviui. 2017 m. birželio 17 d. Zarasuose vyko Lietuvos triatlono taurės 2-jo etapo varžybos. Miestas patenka į kalvų, ežerų ir miškų apsuptyje įsikūrusį rojų, dar nuo seno žinomą kaip Lietuvos Šveicarija. Laukė ne tik azartiškas etapas, bet ir labai smagus pažintinis laisvalaikis! II etapo distancijos:
OLIMPINĖ DISTANCIJA – dalyviai turėjo 1,5 km nuplaukti, 40 km numinti dviračiu (plentu) ir 10 km nubėgti.
SPRINTO DISTANCIJA – dalyviai turėjo 0,750 km nuplaukti, 20 km numinti dviračiu (plentu) ir 5 km nubėgti.
TRI-FUN – Specialiai įrengta triatlono trasa pradedančiųjų, mėgėjų ir vaikų triatlono varžyboms. Dalyviai turėjo 0,200 km nuplaukti, 10 km numinti dviračiu ir 2.5 km nubėgti. Labai malonu, kad prie šių sportinių varžybų organizavimo ir vykdymo prisidėjo didelis Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos savanorių ir sportininkų būrys, neabejingų kūno kultūrai ir sportui, propoguojantys sveiką gyvenimo būdą. Dalis jų, t.y. Žygimantas Naujokaitis, Dovydas Kavaliauskas, Mantas Baronas, Mindaugas Tumalovičius dalyvavo ir išbandė ir pradedančiujų ir megėjų, iš pažiūros labai lengvą TRI-FUN distanciją. Bet tai lengva tikrai nebuvo. Tai gali patvirtinti trečiają vietą šioje distancijoje iškovojęs ir ant nugalėtojų pakylos užkopęs Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos gimnazistas Dovydas Kavaliauskas. Sveikiname jį ir kitus triatlono varžybose dalyvavusius Zarasų gimnazijos sportininkus. Manau jie tikrai pasitikrino savo fizines galimybes, pasisėmė naudingos sportinės patirties.
Labai didelis ačiū ir Zarasų „Ąžuolo’ gimnazijos savanorių būriui, turiningai praleidusiems šią karštą birželio dieną, svariai prisidėjusiems prie sportinės šventės.

Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos kūno kultūros mokytojas Algirdas Buičenka
Nuotraukos nežinomo autoriaus

20170619