Legendiniai krepšinio meistrai HARLEM GLOBETROTTERS pristatė „Patyčių prevencijos Abėcėlę“

Rugsėjo 21 d. Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos sporto salėje įvyko legendinių Harlem Globetrotters krepšininkų susitikimas su jaunaisiais Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos sportininkais.
Legendiniai Harlem Globetrotters krepšininkai Buckets Blake ir Ace Jackson visame pasaulyje žinomi, kaip „geros valios ambasadoriai“ pristatė Zarasų vaikams programą „Patyčių prevencijos Abėcėlė“, kuri yra skirta 6-12 metų vaikams. Jie atvyko į Lietuvą pasidalinti svarbia žinia jaunimui apie tai, kad patyčias galima užbaigti pasitelkiant tris dalykus: veiksmą, drąsą ir užuojautą. Mes stiprūs, kai dirbame išvien. Tokia yra JAV ambasados ir Harlem Globetrotters vizija. Kai dirbame drauge ir gerbiame vienas kitą, galime nuveikti nuostabių darbų.
Legendinai krepšininkai aptarė pagrindines sąvokas bei supažindino vaikus kasdienybėje sutinkamais būdais, padedančiais mažinti patyčias.Vaikams buvo pasakojama apie komandinės veiklos svarbą – būdami jos nariais mažieji nuolat mokėsi palaikyti vieni kitus ir laiku užkirsti kelią patyčioms.Svarbi patyčių ir smurto prevencijos žinia buvo perteikta vaikams pasitelkiant Harlem Globetrotters krepšininkų išlavintą kamuolio valdymo techniką.
Vaikai su gera nuotaika, liejančiomis emocijomis atliko jiems skirtas užduotis. Džiaugėsi legendinių krepšininkų įteiktais suvenyrais. Pabaigoje vaikai galėjo įsiamžinti su nuostabiais legendiniais krepšininkais.
Nuoširdus ačiū ir Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos savanoriams Gyčiui Račkauskui, Arūnui Kochankai, Aleksandrui Prokofjevui, Tadui Andrijauskui padėjusiems pravesti nuostabią sportinę šventę mūsų miesto vaikams.

Zarasų“Ąžuolo“ gimnazijos kūno kultūros mokytojas Algirdas Buičenka
Nuotraukos autoriaus


20170921