Pradedame Europos savaitę

Jau šią savaitę švęsime Europos dieną. Paprastai didžiausius renginius mūsų mieste organizuoja Zarasų viešoji biblioteka. Šį trečiadienį prie bibliotekos veiklų prisidėsime ir mes, gimnazistai. Mūsų moksleiviai daro plakatus, kurie pristato šiais metais 100 – mečius švenčiančias šalis: Lietuvą, Latviją, Estiją, Lenkiją ir Rumuniją. Po oficialaus šventės atidarymo, 11.45 val., mūsų jaunasis ambasadorius Ernestas Šaltys skaitys pranešimą apie jaunimo galimybes ES šalyse. Įdomu, kad 12 val. savanoris iš Italijos Francesco dalinsis savanoriavimo patirtimi, o 12.20 vyks ES šalių maisto mugė.
Mūsų gimnazijoje su jaunaisiais ambasadoriais taip pat prisigalvojome veiklų ir jus kasdien informuosime. Pavyzdžiui, pirmadienį buvo pristatytos Europos savaitės veiklos, taip pat parodytas jaunojo ambasadoriaus Ernesto filmukas, pristatantis mūsų gimnazijos istoriją.
Antradienį, po 2 pamokų, visų lauksime laisvalaikio erdvėje, prie aktų salės, kur pristatysime šiemet šimtmetį švenčiančias 5 šalis, o ten pat po 3 pamokų klausysimės ES šalių muzikos, taip ruošimės to vakaro Eurovizijai, kur pasirodys mūsų dainininkė Ieva Zasimauskaitė.

Projekto MEPA vyr. ambasadorė Daiva Matijošienė
Nuotraukos autorės

20180508