Apdovanoti Seimo nario Vytauto Bako skelbto rašinių konkurso laimėtojai

Apie rašinių konkursą „Jei būčiau Zarasų rajono meras“, „Jei būčiau Seimo narys“ ir mūsų mokinių laimėjimus jau rašėme. Šiandien norime pasidžiaugti apdovanojimų švente. Pirmadienį Seimo narys V.Bakas, Tarybos narys K.Stankevičius, Seimo nario padėjėjos pakvietė konkurso nugalėtojus ir dalyvius į apdovanojimų šventę Zarasų viešojoje bibliotekoje. Primenu, kurie gimnazistai laimėjo konkursą:
I vieta – Mija Šereikaitė, Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos 2b klasės mokinė;

II vieta – Redas Guobys, 3b klasės mokinys ir Simas Kavaliauskas, 2b klasės mokinys,

III vieta – Džiugas Jančevskis, 2a klasės mokinys.

Specialus vertinimo komisijos narės rašytojos Rebekos Unos prizas – knyga „Šeštadienį, aštuntą valandą“ atiteko Uinonai Maračinskaitei, 2b gimn. klasės mokinei. Beje, nugalėtoją Miją pasveikino ir klasės auklėtoja Jelena Maskolenko.

Šių eilučių autorė, visų nugalėtojusių gimnazistų mokytoja buvo apdovanota riboto limito ženkliuku, skirtu Lietuvos šimtmečiui, ir L.Degėsio knyga. „Zarasų krašto” redakcija žadėjo išspausdinti nugalėtojos rašinį, kuris galėtų paskatinti vietos valdžią imtis iniciatyvos gražinti ir stiprinti mūsų miestą.

Beje, konkurso laureatė Mija Šereikaitė laimėjo visai 2 b klasei ir kitiems konkurso dalyviams birželio 11 dieną išvyką į Vilnių, kur Seimo narys pažadėjo susitikimą su Ministro pirmininko patarėja, rašytoja Une Kaunaite, ekskursiją po Seimą ir kitų naudingų susitikimų.

Lietuvių kalbos mokytoja Daiva Matijošienė
Nuotraukos autorės ir Zarasų viešosios bibliotekos

20180524