Šventė I klasių gimnazistams

 

      Rugsėjo 21 d. buvo skirta I – II klasių mokinių socialinei – pilietinei veiklai. Tai buvo gera proga naujai įsiliejusiems į gimnazijos bendruomenę pirmų klasių mokiniams susipažinti su gimnazijos vertybėmis ir tradicijomis. Šventės tematika – laikotarpiai, taigi pirmokai, susirinkę Sėlių aikštėje, atrodė įspūdingai. Tvarkinga kolona, nešini gimnazijos vėliava, žygiavome nuo Sėlių aikštės iki senojo gimnazijos pastato. Čia pirmų klasių mokiniai priėmė priesaiką, giedojo gimnazijos himną. Klasės, perėjusios apžvalgos ratą, leidosi į pakrantę, įveikę kliūčių ruožus bei skanduodami žygiavo salos link. Pakeliui laukė dar kelios užduotys – auklėtojų protmūšis ir dar vienas kliūčių ruožas.

      Ši diena sutapo su renginiais, skirtais Europos judumo savaitei. Todėl neatsitiktinai šventės organizatoriai antrokai išbandė pirmokus įvairiomis užduotimis ir rungtimis, kurios pareikalavo ne tik uolumo, išradingumo, bet ir žinių. Pirmokai dalyvavo protmūšyje apie gimnaziją bei jos mokytojus, turėdami užuominą, turėjo surasti savo klasės draugą, miltuose surasti saldainius bei daugybę kitų rungčių.

     Galiausiai antrokai pasveikino jų bendruomenės dalimi tapusius pirmokus, įteikdami ženkliukus, mokytojoms švilpukus bei visai klasei skanaus kremo, kad mokslo metai būtų saldesni.

Rugilė Staskevičiūtė IIa
Nuotraukos Romano Blinovo

20180923