Saldi krepšininkų pergalė namuose

Gruodžio 5-ąją „Umaras-JKL“ čempionato rungtynės vyko ir Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijoje. Krepšinio aikštelėje vietos „Ąžuolas“ priėmė Vidiškių „Žaibą“. Savaitės pradžioje savo varžovams nusileidę zarasiškiai, savų žiūrovų akivaizdoje iškovojo triuškinamą pergalę – 71:49 (18:7, 20:14, 18:14, 15:14).

Savo nusiteikimą ir jėgą Zarasų „Ąžuolo“ komandos krepšininkai demonstravo nuo pirmųjų mačo sekundžių. Puikiai abiejose aikštės pusėse rungtyniavę aikštės šeimininkai jau po pirmųjų 10 minučių turėjo dviženklę persvarą – 18:7.

Antrajame rungtynių kėlinyje svečiai kiek suderino savo taikiklį, tačiau su puikia energija žaidęs „Ąžuolasׅ“ sugebėjo dar labiau atitolti. Prieš antrąją rungtynių dalį komandas skyrė 16 taškų – 38:21.

Antroje rungtynių dalyje svečiams niekaip nepavyko kabintis varžovams į atlapus, o puikiai savo progas išnaudoję zarasiškiai prie lemiamą rungtynių ketvirtį pirmavo jau triuškinamai – 56:35.

Ketvirtajame kėlinyje sensacijos žiūrovai neišvydo – puikiai rungtynes pradėję Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos krepšininkai iškovojo užtikrintą pergalę bei atsilygino Vidiškių ekipai už savaitės pradžioje patirtą nesėkmę.

„Ąžuolo“rezultatyviausi: Jokūbas Matijošius ir Einoras Andriuškevičius po 20, Lukas Mačiulis 15, Večeslav Prokofjev ir Pijus Vaitonis po 8 taškus. Treneris Algirdas Buičenka.

„Žaibo“ rezultatyviausi: Emilis Druteika 21, Aleksas Kralikauskas ir Olegas Ivanovas po 9, Ovidijas Nasevičius 5, Tomas Baubinas 4, Deividas Baubinas 1 taškas.

Zarasų “Ąžuolo” gimnazijos moksleiviai dėkoja ne tik savo gimnazijos treneriui, direktoriui R.Bikulčiui, dir.pavaduotojui R.Pupeikiui už pagalbą ruošiantis varžyboms. Ypatinga padėka sporto mokyklai ir jos mokytojui Arūnui Zavackui už varžybų organizavimą ir transportą vykstant į varžybas Ignalinoje.