„ĄŽUOLAS“ IŠKOVOJO KELIALAPĮ Į III KREPŠINIO LYGOS ETAPĄ

Gruodžio 19-ąją dieną Visagino rekreacijos paslaugų centre įvyko dar vienos Visagino-Ignalinos-Zarasų diviziono rungtynės, po kurių paaiškėjo šio diviziono atstovas tolimesnėse lygos kovose. Dar vieną triuškinamą pergalę – 38:96 (12:21, 11:24, 5:27, 8:24) prieš Visagino „Verdenę“ iškovoję zarasiškiai užsitikrino vietą tarp 8 stipriausių „Umaras-JKL“ komandų.

Dominuoti aikštelėje „Ąžuolas“ pradėjo nuo pirmųjų susitikimo minučių. Puikiai kamuoliu besidalinę zarasiškiai jau po pirmųjų 10 minučių pirmavo devynių taškų skirtumu – 12:21.

Antrajame kėlinyje svečiams sekėsi dar geriau. Iš įvairių distancijų puikiai atakavę Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos krepšininkai atitrūko į priekį ir prieš antrąją rungtynių dalį pirmavo jau dviženkliu skirtumu – 33:45.

Po ilgosios pertraukos į aikštelę sugrįžę svečiai demonstravo dar didesnę energiją ir neleido Visagino „Verdenės“ gimnazijos krepšininkams net pasvajoti apie jiems palankų rezultatą. Geriausią rungtynių kėlinį sužaidęs „Ąžuolas“ prieš ketvirtąjį kėlinį pirmavo jau nepadoriu skirtumu – 38:72.

Ketvirtajame kėlinyje zarasiškiai sutvarkė visus formalumus bei be didesnio vargo žengė į III lygos etapą – 38:96.

„Ąžuolas“: Jokūbas Matijošius 29, Lukas Mačiulis 27, Večeslav Prokofjev 14, Einoras Andriuškevičius ir Eivinas Biliauskas po 10, Pijus Vaitonis 6.

„Verdenė“: Martynas Radzevičius 21, Liutauras Mazūra 13, Aidas Kubilius 3, Arnas Petkevičius 1.

Dėkojame krepšinio treneriams A.Buičenkai ir A.Zavackui už treniravimą ir palaikymą, o gimnazijos direktoriui R.Bikulčiui už skirtą autobusą.