Bendruomenė

Gimnazijos direktorius
Rimantas Bikulčius
gyvenimo aprašymas

 

Gimnazijos taryba:

Tėvai: Ina Bardinskienė, Andrejus Jančevskis, Audronė Krumcholcienė , Reda Matiukienė, Eglė Vaitkevičienė

Mokytojai: Gražvydas Gasparavičius, Tatjana Kondratavičienė, Daiva Matijošienė, Andrius Navickas, Eglė Naprienė

Mokiniai: Liepa Dainytė, Dovydas Kavaliauskas, Dovilė Mikšytė, Alanas Šablinskas, Aistė Šakalytė

 

Mokytojai:

Aurelija Jakutienė, tikyba, IV a,  205 kab.

Jelena Maskalenko, etika, ekonomika ir verslumas, filosofija, II b, 122 kab.

Daiva Matijošienė, lietuvių kalba ir literatūra, III b,  206 kab.

Gitana Kavaliauskaitė, lietuvių kalba ir literatūra, III a, 120 kab.

Renata Žemaitienė, lietuvių kalba ir literatūra, 119 kab.

Regina Balčytienė, anglų kalba, 209 kab.

Aurelija Pledienė, anglų kalba, 121 kab.

Anna Puzhene, anglų kalba, II a, 210 kab.

Janina Dobrovolskienė, prancūzų kalba, 210 kab.

Liubovė Bekiš, rusų kalba, 207 kab.

Milda Dainienė, rusų kalba, I b, 118 kab.

Milda Kaulavičienė, vokiečių kalba, 312 kab.

Rimantas Bazaras, istorija, pilietiškumo pagrindai, 208 kab.

Gintarė Trukanienė, istorija, pilietiškumo pagrindai, I a, 311  kab.

Nijolė Šiaučiūnienė, geografija, ekonomika ir verslumas, IVb, 309 kab.

Irena Girskienė, matematika, 122 kab.

Tatjana Kondratavičienė, matematika, 212 kab.

Vaida Maleckaitė, matematika,  307  kab.

Gintautas Antanavičius, informacinės technologijos 301 kab.

Robertas Sukavičius, informacinės technologijos, 302 kab.

Eglė Naprienė, biologija, II c, 308 kab.

Birutė Bazarienė, Chemija, IV c, 304 kab.

Dalia Bugenienė, fizika, III c, 306 kab.

Vilhelminas Kuzmickas, fizika, 306 kab.

Jurgita Navickienė, dailė, technologijos, 211, technologijų kab.

Raimundas Pupeikis, technologijos, braižyba, technologijų kab.

Gražvydas Gasparavičius, muzika, muzikos kab.

Gražina Karlaitė, teatras, aktų salė

Jūratė Stacevičiūtė, choro vadovė, aktų salė

Algirdas Buičenka, kūno kultūra, sporto salė

Andrius Navickas, kūno kultūra, sporto salė

Romaldas Tuzikas, kūno kultūra, sporto salė

Augustė Razmė, šokio mokytoja

Genovaitė Vadaišienė, psichologija, 311 kab.

Elvyra Šumanienė, socialinė pedagogė, 213 kab.

 

Specialistai:

Vyr.buhalterė:  Vilma Girčienė
Bibliotekos vedėja:  Laimutė Liesienė
Neformaliojo švietimo ir ugdymo karjerai organizatorius:  Janina Dobrovolskienė
tel.:  (8 385) 52558
Socialinė pedagogė:  Elvyra Šumanienė – 213 kab. tel. (8 385) 30914
Psichologė:  Genovaitė Vadaišienė – 314 kab.
Vaikų slaugytoja:  Regina Antipova – 124 kab.
Informacinių sistemų specialistas:  Sigitas Bartaška -301 kab.

 

Gimnazijos kolektyvas 2016-2017 m.m.