Debesys, debesys…

Liautis skubėjus ir pakelti akis į dangaus aukštį, pastebėti debesų įvairovę… Tokios mintys aplanko žvelgiant į gimnazistės Darjos Zimariovos fotografijų parodą, kurios pristatymas vyko mūsų gimnazijoje rugsėjo 22 dienos popietę. Parodą susirinkusiesiems pristatė mokytojas Gintautas Antanavičius. Jis pasidžiaugė Darjos juodai-baltos fotografijų parodos idėja, mokinės darbštumu ir kūrybiškumu. Pati parodos autorė dėkojo mokytojui G.Antanavičiui, jau trejus metus mokančiam fotografijos meno, taip pat Zarasų meno mokyklos mokytojai Petronei Sekonienei, kuri sveikino kruopščiąją mokinę ir linkėjo kūrybinės sėkmės. Pasak mokytojos, D. Zimariova ne tik fotografuoja, bet ir piešia, o ši paroda – jau antroji (pirmoji buvo eksponuojama Zarasų meno mokykloje).

Darjos susidomėjimas fotografija prasidėjo prieš keletą metų, merginą fotografuoti paskatino sėkmė konkurse. Gimnazistė labiausiai mėgsta fiksuoti gamtovaizdžius, bet žada pradėti fotografuoti ir žmones, o savo ateitį norėtų susieti su fotografijos studijomis.

Jaunąją fotografę sveikino gimnazijos pavaduotoja, mokytojai, bendramoksliai, muzikinius kūrinius dovanojo gimnazistai Silvija, Adomas ir Rugilė. Kviečiame pasidžiaugti naująja paroda gimnazijos 3-iame aukšte – galbūt ne vieną Darjos darbai įkvėps kurti ar bent dažniau pažvelgti į debesų grafiką?..

Gitana Kavaliauskaitė