Jaunųjų šaškininkų kovos

Kovo 15 dieną Zarasų sporto centre vyko Zarasų rajono mokyklų žaidynių šaškių varžybos. Varžybos buvo vykdomos dviejose amžiaus grupėse: 4 – tų ir žemesnių ir 5 – 12 klasių.
Pirmoje amžiaus grupėje dalyvavo keturios Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos komandos. Nugalėtojais tapo „Santarvės“ pradinės mokyklos IV komandos jaunieji šaškininkai – tai Vytautas Gurskij, Večeslavas Čuvykinas, Džionis Pučka ir Milena Semionovaitė, antrąją vietą iškovojo „Santarvės“ pradinės mokyklos I komandos šaškininkai , trečiają vietą „Santarvės“ pradinės mokyklos II komandos šaškininkai
5 – 12 klasių grupėje rungtyniavo irgi 4 komandos. „Ąžuolo“ gimnazijos, P.Širvio progimnazijos, Turmanto pagrindinės mokyklos šaškininkų dvi komandos. Šioje grupėje geriausiai žaidė Zarasų „Ąžuolo” gimnazijos šaškininkai. Šioje grupėje stipresni buvo Zarasų „Ąžuolo” gimnazijos sportininkai. Nugalėtojų gretose žaidė – Matas Urbietis, Arnas Knezys, Ignas Pluč ir Solveiga Cicėnaitė. Jie ir tapo Zarasų rajono mokyklų žaidynių šaškių čempionais. Sveikiname nugalėtojus ir linkime sėkmės !