Krepšinio turnyras tęsiasi

Vasario 6-ąją III „Umaras-JKL“ etapas Zarasuose prasidėjo šio miesto ir Rokiškio ekipoms. Du kėlinius sėkmingai rungtyniavę zarasiškiai po ilgosios pertraukos leido savo varžovams išsivežti pergalę rezultatu 63:81.

Itin nervingai prasidėjo pirmasis mačo ketvirtis. Abi kartu komandos pelnė vos 21 tašką, o nežymią persvarą turėjo aikštelės šeimininkai – 12:9.

Antrajame kėlinyje puikiai darbavosi Večeslav Prokofjev ir Jokūbo Matijošiaus duetas, leidęs savo komandai kiek padidinti atotrūkį – 32:27.

Po ilgosios rungtynių pertaukos svečiai iš Rokiškio pabudo: šou surengė Nedas Valečka, pelnęs net 18 taškų iš eilės ir persvėręs rungtynių rezultatą „Vaižganto“ komandos naudai – 48:58.

Paskutiniajame mačo ketvirtyje zarasiškių lyderiams pasiekus pražangų limitą, Rokiškio „Vaižgantas“ ir toliau didino savo pranašumą bei pasiekė pirmąją pergalę svarbiausiame sezono etape – 63:81

„Ąžuolas“ pelnė tiek taškų: Lukas Mačiulis 19, Einoras Andriuškevičius 17, Jokūbas Matijošius 15, Večeslav Prokofjev 8, Pijus Vaitonis 4.

Jau kitą savaitę šių dviejų ekipų laukia intriguojantys susitikimai. Pirmadienį, vasario 10 dieną, „Ąžuolas“ vyks į Utenos Dauniškio gimnaziją, kur juos priims „Žalčiai“. Linkime zarasiškiams sėkmės ir gražaus žaidimo.