Dienynas
Tvarkaraščiai
Pavėžėjimas

Valgiaraštis

Laidos
Partneriai
Statistika
ZARASŲ JAUNIMO CENTRE GENERUOTOS IDĖJOS PABĖGIMO KAMBARIO GALVOSŪKIAMS IR KONSTRUKCIJOMS
VšĮ Kūrybos ir inovacijų laboratorija sukūrė ir pritaikė ugdymo reikmėms inovatyvią mokymosi platformą. Įvairiose Lietuvos ugdymo įstaigose įrenginėjami teminiai pabėgimo kambariai. Jų metu dalyviai valandai užrakinami patalpoje ir spręsdami užduotis bando kuo greičiau iš patalpos pabėgti.

LR Švietimo ir mokslo ministerijos finansuotas projektas "Pabėgimas į pasaulį" kūrybiškai analizuoja globaliojo švietimo temas. Projekte dalyvauja jaunimas ir jaunimo darbuotojai iš 5 Lietuvos jaunimo centrų.
Prisilietę prie prasmingos žodžio ir muzikos gelmės
„Groti teatre yra garbė, tad vertinkite, įsiminkite šias akimirkas“, – taip Panevėžio Muzikiniame teatre rugsėjo 21 d. V Lietuvos jaunimo dainuojamosios poezijos festivalio-konkurso „Mano senas drauge...“ dalyvius pasveikino vertinimo komisijos pirmininkas, dainuojamosios poezijos žanro puoselėtojas Virgis Stakėnas. Jau penktąjį rudenį skamba šios šventės, skirtos poetei Elenai Mezginaitei atminti, akordai, o jaunųjų dalyvių atliekamų dainų tekstai – ne tik jų pačių kūryba, bet ir prasmingos Elenos Mezginaitės eilės. Šiemet Panevėžys mini 75-ąjį poetės gimtadienį, deja, jau be pačios kūrėjos
KASTU - apie studijas užsienyje
Spalio 19 d. 3 – 4 klasių gimnazistai dalyvavo nevyriausybinės organizacijos „KASTU International“ atstovės Gabrielės Bernotaitės informacinėje paskaitoje apie studijų galimybes užsienyje. Lektorė pasakojo apie švietimo sistemas, aukštąsias mokyklas bei studijų finansavimo galimybes penkiose skirtingose šalyse: Danijoje, Švedijoje, Nyderlanduose, Anglijoje bei Škotijoje. Mokiniai sužinojo, jog ši organizacija teikia nemokamas konsultacijas, padeda organizuoti stojimo procesą, organizuoja nemokamą anglų kalbos testą ir rengia keliones į užsienio aukštąsias mokyklas. Susitikimo metu mokiniai užpildė loterijos dalyvio anketą, tikėdamiesi laimėti kelionę ir sudalyvauti paskaitose, susipažinti su dėstytojais, studentais bei galutinai įsitikinti, ar studijos užsienyje suteiks tai, ko reikia, apie ką svajoja.
Mintys iš asmeninės Armando Knezio fotografijų parodos

Tu pažvelk į žvaigždes,

Ne tam, kad pajustum savo menkumą,

Bet tam, kad pajustum jų didingumą.

Ir tada, kai tu pasijusi tarp jų –

Tu pats pavirsi žvaigžde.

Studfestas – apie studijas ir karjerą linksmai
Penktadienio rytą 16 mūsų mokyklos mokinių išvyko į vieną iš populiariausių renginių, ieškantiems savo pašaukimo, Studfestą. „Siemens arenoje“ buvo susirinkę 16 pranešėjų, kurie papasakojo savo kelią į sėkmingą gyvenimą, karjerą. Jie taip pat pasidalino patarimais, motyvavo mus išbandyti viską. Kalba.lt kūrėjas Rytis Jurkėnas pakvietė pasidaryti karjeros testą, kuris turėtų padėti pasirinkti savo mokslo kryptį, Gabija Skučaitė, SMK direktorė, nustebino savo paskaita ir įrodė, kad mes labai norėdami galime padaryti viską. UAB MAXIMA LT marketingo departamento vadovė
Kviečiame į tėvų susirinkimą


2016 m. spalio 19 d. (trečiadienį) 17.10 val. gimnazijos aktų
salėje vyks tėvų susirinkimas. Maloniai kviečiame dalyvauti.

Administracija
Išrinkti mokiniai į Gimnazijos tarybą
Gimnazijos taryba – savivalda, kurioje dirba mokytojai, mokiniai ir tėvai. Gimnazijos taryba renkama dvejiems metams. Išrinkti į Gimnazijos tarybą mokiniai atstovauja visų gimnazijos mokinių interesus.
Spalio 13 d. gimnazijoje vyko mokinių rinkimai į Gimnazijos tarybą. Mokinių atstovus rinkti teisę turėjo visi mokiniai, kandidatuoti į tarybą galėjo tik 1 – 3 klasių mokiniai. Jie pasiūlė 9 mokinius savo klasių atstovus, viena kandidatė pasisiūlė pati.
Kad mokytojai šypsotųsi
Mokytojai – mylintys, rūpestingi, išmintingi , kantrūs, kiekvienais metais spalio 5 –ąją išgirsta šiuos ir dar daugiau savo mokinių nuoširdžių gražių žodžių. Tą dieną šventę mokytojams tradiciškai organizuoja abiturientai. Šiemet mūsų 87 –oji abiturientų laida ne tik išbandė mokytojo profesiją - vedė pamokas žemesnių klasių mokiniams, bet pamoką suorganizavo ir patiems mokytojams.

Gimnazistai apie Vienužį
Rugsėjo 26 d. paminėtos 175-osios mūsų krašto poeto, kunigo Antano Vienažindžio, dar vadinamo Vienužiu, gimimo metinės. Zarasų apskrityje Anapolyje gimęs Vienažindys vaikystę praleido Zarasų rajone – Gipėnų kaime pas senelį. Susižavėjo Rože Stauskaite, kuri po sukilimo numalšinimo kartu su šeima buvo ištremta į Samarą. A. Vienažindys pasirinko kunigo kelią, baigė Varnių kunigų seminariją. Ilgą laiką ėjo klebono pareigas Laižuvoje, ten ir atgulė amžinojo poilsio. Jo kūrybinis palikimas unikalus, nes A. Vienažindys – savaime dainuojanti siela: savo eilėms pats kurdavęs muziką arba panaudodavęs liaudies dainų melodijas. Todėl daugelis A. Vienažindžio eilių buvo taip artimos ir žmonių pamėgtos, jog tapo liaudies dainomis – daugelis nė nenumanė, kieno yra autorystė. Mylimosios netektis, numalšinto sukilimo atgarsiai skaudžiai atsiliepė šio lyriko eilėse. A. Vienažindys – vienas pirmųjų lietuvių lyrikų, taip jautriai ir atvirai prabilusių apie meilę.
Skaitytoją „nušaunančios“ novelės
Lietingą spalio 6-ąją Zarasų viešojoje bibliotekoje vyko tradicinis literatūros vakaras „Prozos ruduo“, kuriame dalyvavo viena įdomiausių lietuvių prozininkių Danutė Kalinauskaitė bei literatūros tyrinėtoja ir kritikė, habilituota humanitarinių mokslų daktarė Jūratė Sprindytė. Renginio dalyvius daina pasveikino mūsų gimnazistai Elzė ir Dobilas. O tada prasidėjo jaukus ir šiltas pokalbis apie šiuolaikinės lietuvių literatūros įvairovę, išleidžiamų knygų gausą (kasmet Lietuvoje išleidžiama apie 400 knygų!) ir dar daug įdomių dalykų.
Vyko futbolo varžybos "Rudeninis golas 2016"
Zarasų ,,Ąžuolo“ gimnazijos stadione visą rugsėjį vyko futbolo varžybos,, Rudeninis golas 2016“, kuriose dalyvavo mūsų gimnazijos moksleiviai:
Arnas Bolisas, Dovydas Kavaliauskas, Domantas Andrijauskas, Vincas Vaitkevičius, Leonardas Varanavičius, Matas Urbietis, Ignas Pluč, Arnas Knezys, Elijas Abaris, Žygimantas Naujokatis, Miglius Vanaginskas, Lukas Venslavičius, Arminas Karla.