ZARASŲ „ĄŽUOLAS“ NEPASIGAILĖJO SVEČIŲ IŠ VISAGINO

Gruodžio 12-ąją Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijoje vyko dar vienos Visagino-Ignalinos-Zarasų diviziono rungtynės, kuriose vietos „Ąžuolas“ priėmė Visagine triumfavusią „Verdenę“. Uraganinį puolimą pademonstravę aikštės šeimininkai tiesiog nusiaubė varžovus bei šventė antrąją pergalę paeiliui – 107:48 (22:12, 20:8, 34:13, 32:15).

Jau pirmajame rungtynių kėlinyje aikštės šeimininkai demonstravo puikų žaidimą abiejose aikštės pusėse, o jau po pirmųjų dešimties minučių komandas skyrė dviženklis taškų skaičius – 22:12.

Antrajame kėlinyje „Ąžuolas“ gynėsi dar sėkmingiau. Vos 8 taškus per kėlinį varžovams įmesti leidę zarasiškiai savo persvarą dar labiau padidino – 44:20.

Po ilgosios pertraukos į aikštelę sugrįžę Zarasų „Ąžuolo“ krepšininkai buvo dar kovingiau nusiteikę ir po geriausio savo rungtynių kėlinio puolime varžovus jau triuškino – 78:33.

Ketvirtasis kėlinys šiose rungtynėse buvo tik formalumas, tačiau ir jo metu „Ąžuolas“ nebuvo linkęs juokauti. Ir toliau pavyzdinį puolimą demonstravę aikštės šeimininkai perkopė šimto taškų ribą bei be didesnio vargo į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę – 107:48.

„Ąžuolas“: Jokūbas Matijošius 36, Einoras Andriuškevičius 25, Lukas Mačiulis ir Pijus Vaitonis po 14, Večeslav Prokofjev 12, Eivinas Bieliauskas, Vitalijus Lysovas ir Eimantas Stasiškis po 2.

„Verdenė“: Martynas Radzevičius 18 ir Liutauras Mazūra po 18, Arnas Petkevičius ir Rolandas Lavrujanec po 4, Ignas Ledzinskas ir Aidas Kubilius po 2.