Akimirksnių dėlionės

Rugsėjui įpusėjus Zarasų ,,Ąžuolo“ gimnazijos pirmo aukšto koridorius vėl pasipuošė nauja fotografijos paroda, kuri vadinasi ,,Akimirksnių dėlionės“. Parodoje eksponuojami trijų Zarasų krašto fotografų darbai. Parodos autoriai: Rimantas Bikulčius, kuris ne tik meistriškai užfiksuoja šviesos žaismą gamtoje, bet ir portretuose, Gitana Kavaliauskaitė, kurios peizažuose išsaugotas akimirkos trapumas, ir Algimantas Navickas, dažnai džiuginantis užfiksuotais švenčių momentais bei mūsų miesto vaizdais iš paukščio skrydžio.

Šią parodą ir jos autorius pristačiusi abiturientė Silvija teiravosi, kaip vyksta fotografijos procesas: fotografas, gimnazijos direktorius R.Bikulčius sakė: ,,Kai fotografuoju žmones, susitariu su jais iš anksto, tačiau su peizažais visai kitaip. Turiu pripažinti, jog vieną peizažą „medžiojau“ beveik trejus metus.“ Parodos autoriai linkėjo besidomintiems fotografija įveikti sofos trauką ir nepatingėti anksčiau atsikėlus užfiksuoti gamtos grožį ar kitų įdomių dalykų.

Šios parodos tikslas, kaip teigė jos autoriai, paskatinti gimnazistus kurti ir šioje erdvėje surengti ne vieną savo darbų parodą. O kūrybinę pertrauką dainomis papuošė 3 kl. gimnazistės Adrija ir Airinga.

Diana Balčiūnaitė, 1b klasės gimnazistė. Nuotraukos Luko Urbiečio