Ar įgyvendinsime 100 kūrybinių veiklų?

2018 – uosius Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos bendruomenė sieja su dviem reikšmingiausiomis datomis – Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiu ir mokyklos gyvavimo šimtmečiu. Kokius tikslus sau keliame, kokiomis kad ir paprastomis kasdieninėmis veiklomis jau dabar, laukdami švenčių, galime prisidėti, ką padovanoti Lietuvai ir mokyklai?
Kalbėjome ir svarstėme mokytojų susirinkimuose, Gimnazijos tarybos pasitarimuose, mokinių susibūrimuose. Aptarus visus pasiūlymus pasirodė, kad kiekvienas mokytojas ar darbuotojas, kiekviena klasė turi idėjų, o jas surašius į bendrą sąrašą, jeigu tik pavyktų, įgyvendintume 100 kūrybinių veiklų.
Vasario 12 – 15 dienomis gimnazijoje vyksta mokinių kūrybinės iniciatyvos: trispalve papuošta gimnazija, rašomi laiškai ir linkėjimai Lietuvai, supinta per 100 apyrankių, pristatomi Lietuvai reikšmingiausi istoriniai filmai, dainuojamos patriotinės dainos, vyksta protmūšiai. Vasario 16 – ąją aktyviai jungsimės prie Zarasų kultūros centro, Zarasų krašto muziejaus, Zarasų viešosios bibliotekos ir dalyvausime akcijose, koncertinėje programoje, projekte.
Veiklos nusikels į Kovo 11-ąją. Tą dieną Zarasų miesto ir rajono bendruomenei rodysime teatralizuotą lietuviškų miuziklų koncertą „Kaip surasti Lietuvą?“. Pravėrę vartus Valstybės ir gimnazijos šimtmečiui, kūrybines veiklas tęsime iki 2018 – ųjų lapkričio – gimnazijos gimtadienio.

Janina Dobrovolskienė
Nuotraukos Rimanto Bikulčiaus ir Romano Blinovo, 2a

20180214