Edukacijos Kauno VII forte

    Tęsdami finansuojamą projektą „Kokybės krepšelis” Ia ir IIb klasės mokiniai su chemijos mokytoja Birute ir biologijos mokytoja Egle, balandžio 27 dieną vyko į edukacijas Kauno tvirtovės VII forte.

Atvykę į vieną iš laboratorijų, buvome aprūpinti darbui skirta apranga, prisiminėme saugos taisykles dirbant su įvairiomis medžiagomis ir pradėjome darbą. Chemijos edukacija vadinosi “Polimerai”. Sužinojome kas yra polimerai, polimerizacijos reakcijos, atlikome įvairius bandymus: pasigaminome nailoną, kurį vyniojome ant medinio pagaliuko, švytintį šlykštuką ir kamuoliuką.  Biologijos edukacijoje “Fotosintezė” plačiau aptarėme fotosintezės reakciją, jos naudą ir sąlygas, kurios reikalingos vykti šiam procesui. Kad įtvirtinti viską ką išgirdome, atlikome bandymus: išskyrėme fotosintezei būtiną pigmentą – chlorofilą, stebėjome kaip vyksta fotosintezės reakcija.

Laikas laboratorijose neprailgo, įtvirtinome chemijos ir biologijos žinias, mėgavomės ten praleistu laiku. Dėkojame programos vedėjoms už naudingą informaciją ir galimybę pasijusti kaip tikriems mokslininkams!

Adrija Augulytė Ia kl. mokinė. Nuotraukos edukacijos dalyvių.