Vykdomas dar vienas projektas

Zarasų „Ąžuolo“ gimnazija  vykdo projektą „Sporto inventorius bendruomenės fizinio aktyvumo skatinimui“  (Nr. SRF-SIĮ-2020-1-0026), kurį finansavo Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Sporto rėmimo fondas bei   Zarasų rajono savivaldybė. Savo lėšomis prisidėjo ir Zarasų „Ąžuolo“ gimnazija.

Projekto pagrindinis tikslas – sudaryti sąlygas kiekvienam moksleiviui ir bendruomenės nariams lankyti neformaliojo švietimo programą ir veiklas, skatinančias fizinį aktyvumą bei stiprinti bendruomeninius ryšius. Įgyvendinti projekto tikslus laikinai sutrukdė pandemija ir su ja susiję ribojimai.

            Baigiantis mokslo metams atnaujintos projekte numatytos veiklos: organizuota sporto šventė, treniruotės, kiti užsiėmimai. Veiklos bus tęsiamos naujais mokslo metais.

Už projekto lėšas buvo įsigyta švieslentė gimnazijos sporto salėje vykstančioms mokinių ir bendruomenės komandų treniruotėms ir  varžyboms. Taip pat nupirkti treniruokliai, stalo teniso stalai, krepšinio, tinklinio, futbolo, teniso kamuoliai, mankštos kilimėliai, gimnastikos lankai. Taigi gimnazijos bendruomenės nariai gali sėkmingai užsiimti įvairia sportine veikla, rengti ne tik treniruotes, bet ir varžybas. Visa projekto metu įsigyta įranga ir pasibaigus projektui bendruomenės nariai  naudosis nemokamai.

Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos informacija

Nuotraukos R. Tuziko ir R. Bikulčiaus