IX fotografijų ir dailės darbų paroda „VANDENS KARALYSTĖJE“

Lapkričio 22 dieną Sartų ir Gražutės regioninių parkų direkcijoje BUVO atidaryta IX-oji fotografijų ir dailės darbų paroda — „Vandens karalystėje“. parodoje dalyvavo moksleiviai iš Antazavės, Dusetų, Juodupės, Jūžintų, Kamajų, Rokiškio, Salako, Utenos ir Zarasų. Iš viso apie 140 moksleivių. Šioje parodoje dalyvavo ir „Ąžuolo“ gimnazijos fotografų būrelio nariai.

Sveikinimo žodį tarė direktorius Saulius Mažiulis. Direktorius susirinkusiems svečiams papasakojo fotografijų ir dailės darbų parodos istoriją, pasidžiaugė dalyvių gausa, spalvingais ir profesionaliais darbais. Vėliau buvo suteiktas žodis komisijos nariams: Alvydui Stauskui — Kultūros centro Dusetų dailės galerijos direktoriui, Romualdui Pučekui — Dusetų meno mokyklos mokytojui — ekspertui, Eugenijui Raugui — Dusetų meno mokyklos mokytojui — metodininkui ir Svetlanai Raugienei Dusetų meno mokyklos mokytojai — metodininkei.

Džiugu, kad kaip ir pernai, taip ir šiais metais iš parodos grįžome ne tuščiomis. Padėką pelnė Aurimas Kanapeckas. Diplomus už pelnytas nominacijas gavo Austėja Matijošiūtė, Sigita Sterinovič ir Roman Blinov. Kaip ir kiekvienais metais Dusetų dailės galerija buvo įsteigusi atskirą prizą. Šį prizą pelnė ir diplomą gavo Eglė Levandavičiūtė už fotografiją „Spalvų gamos“.  Jos nuotrauka puikuojasi ir ant fotografijų ir dailės darbų parodos katalogo viršelio.

Noriu padėkoti parodos organizatoriams už puikų renginį. Pasidžiaugti visais fotografų būrelio nariais: Romanu, Armandu, Mantu, Aurimu, Egle, Ugne Gudonyte, Ugne Pučkaite, Sigita Sterinovič.  Ir painkėti jiems gerų įdėjų, puikių darbų ir parodų.

Fotografijos ir kompiuterinės grafikos būrelio vadovas Gintautas Antanavičius
Nuotraukos Rimanto Bikulčiaus, Gintauto Antanavičiaus, Ugnės Pučkaitės, Sigitos Sterinovič

20171127