Knygų Kalėdos

 Tik vakar oficialiai atidarytame Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos informaciniame centre vyko baigiamasis „Knygų Kalėdų“ renginys. Jis pradėtas Emilijos Vaitkutės kūrybos daina pagal P.Širvio eiles „ Ateisiu tylią naktį“, kurią autorė  atliko kartu su Emilija Venediktovaite.

„Knygos – tai durys į pasaulį. Jos moko ir auklėja,  su jomis keliauji, svajoji, gyveni kitų gyvenimus, o tavo gyvenimas tampa tūkstančius kartų turtingesnis. Kažin ar kas nors galėtų pasiūlyti  daugiau už mažesnę kainą?“ (Arturo – Perez – Reverte). Gimnazijos biblioteka tai gali suteikti visiškai nemokamai, belieka tik ateiti ir pasiimti knygą. Džiugu, kad yra daug skaitančių mokinių. Ypač  džiaugiamės, kad, kaip ir kasmet, gimnazija skiria lėšų papildyti bibliotekos fondus  ne tik naujais programiniais kūriniais (tai laukiant atnaujintų programų labai svarbu), bet ir įvairiausių  autorių knygomis – naujienomis. Gimnazijos direktorius pasidžiaugė, kad nupirkta knygų pagal atnaujintas  programas. Labai jautru ir džiugu, kad direktorius bei fotomenininkas R.Bikulčius padovanojo bibliotekai savo nuotraukų albumą „Būti tyloje“, kuriame  be puikių nuotraukų yra  ir nuostabūs mūsų krašto autorių  tekstai apie tylą. Beje, nuo šiol bibliotekoje galima bus susipažinti su gimnazijos 100 metų istorija, skaitant  knygą „Mažutėj gilėj slypi“.

Nuoširdžiai dėkojame 4a, 3a, 3b, 2a, 2b ir 1a klasės moksleiviams už dovanojatas knygas ir gražius linkėjimus. Dėkojame Adrijai ir Darjai, 1 a klasės gimnazistėms, už  bibliotekai asmeniškai padovanotas knygas.

Šventinės pertraukos metu taip pat apdovanoti originaliausio kalėdinio atviruko  konkurso dalyviai. I vieta už profesionalumą ir meistriškumą  skirta Emilijai Šeikytei – 2 b kl. mokinei. II vieta atiteko Kamilei Novodvorskaitei (1b klasė) už spalvinę raišką. Už originalumą III vieta skirta Rositai Miškinytei ir Justei Kasparavičiūtei – 1 a klasės mokinėms. Už dalyvavimą apdovanoti Ivoris Krutov iš I b  bei Nelija Parpuolenaitytė iš  I a.

Dėkojame už pasidalintą gerumą, už  dosnumą  ir gražius palinkėjimus. Linkime  džiugių švenčių ir gerų ateinančių naujų metų.

Bibliotekininkė Milda Dainienė. Nuotraukos Rimanto Bikulčiaus