Lietuvos mokyklų žaidynių rankinio varžybų finale – trečioji vieta

Kovo 23 d. Kauno sporto mokyklos „Tauras” rankinio salėje , vyko Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės vaikinų gimusių 2002 m. ir jaunesnių amžiaus grupėje rankinio varžybos . Jose dalyvavo keturios geriausios respublikos komandos, tarpzoninių  rankinio varžybų nugalėtojai –  Kauno  Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos”, Klaipėdos „Vėtrungės”, Varėnos „Ąžuolo” ir Zarasų „Ąžuolo” gimnazijų rankininkai. Finalinės varžybos vyko vieno minuso sistema. Ištraukus burtus paaiškėjo pusfinalio varžovas. Pirmajame susitikime Zarasų „Ąžuolo” gimnazijos rankininkai susitiko su Kauno  Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos” gimnazijos sportininkais. Įtemptoje dramatiškoje dvikovoje pergalę 20 : 18 ir tuo pačiu kelalapį į finalą iškovojo varžovai. Antrajame pusfinalyje susitiko Varėnos „Ąžuolo” ir Klaipėdos „Vėtrungės” gimnazijų sportininkai. Šiame susitikime 35 : 16 pajėgesni buvo Varėnos „Ąžuolo’ gimnazijos rankininkai.

Tad mažajame finale dėl trečiosios vietos susitiko pusfinalius pralaimėjusios komandos – tai Zarasų „Ąžuolo” ir Klaipėdos „Vėtrungės” gimnazijų rankininkai. Šį susitikimą rezultatu  35 : 15 laimėjo Zarasų „Ąžuolo” gimnazijos sportininkai ir iškovojo Lietuvos mokyklų žaidynių finalinių, vaikinų gimusių 2002 m. ir jaunesnių amžiaus grupėje, rankinio varžybų trečiąją vietą,  kurių gretose Zarasų „Ąžuolo” gimnazijos ir Zarasų rajono garbę gynė – Julius Vitkūnas, Danielius Artemjevas, Augustynas Deksnys,  Ernestas Bertašius, Rokas Žiliukas, Elvinas Manačinas, Emilis Laurikėnas, Aleksas Ragauskas,Valerijus Melnikas, Tomas Jakovlevas, Donatas Ivanovas,  Rokas  Zaluba. Jie visi buvo apdovanoti bronzos medaliais ir diplomais, pasirašytais Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministrės Jurgitos Petrauskienės ir Lietuvos olimpinio komiteto prezidentės Dainos Gudzinevičiūtės. Ačiū vaikinams už gerą nuoširdų, garbingą žaidimą atstovaujant Zarasų „Ąžuolo” gimnaziją respublikinėse varžybose. Nuoširdžiai sveikiname juos.

Didžiajame finale susitiko pusfinalius laimėjusios komandos – tai Varėnos „Ąžuolo’ ir Kauno  Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos”  gimnazijų sportininkai. Šį susitikimą rezultatu 33 : 20 laimėjo Varėnos”Ąžuolo” gimnazijos rankininkai , kurie ir tapo Lietuvos mokyklų žaidynių rankinio varžybų nugalėtojais. Sveikiname juos.

Komandos prizininkės buvo apdovanotos taurėmis, diplomais, medaliais ir suvenyrais. Kiekvienas dalyvis gavo suvenyrą t.y.  sportinius marškinėlius su Lietuvos mokyklų žaidynių simbolika.

Už gerą Zarasų „Ąžuolo” gimnazijos sportininkų pasirodymą zoninėse, tarpzoninėse ir finalinėse  Lietuvos mokyklų žaidynių, vaikinų gimusių 2002 m. ir jaunesnių amžiaus grupėje, rankinio varžybose nuoširdžiai dėkingi Zarasų sporto centro trenerei Daivai Kaladinskienei – tai jos nuoširdaus darbo dalis ir nuopelnas.

Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos kūno kultūros mokytojas Algirdas Buičenka
Foto  Algirdo Buičenkos

20180327