Nušurmuliavo 12-oji Mokinio diena

Kasmet Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijoje organizuojama Mokinio diena. Balandžio 25 dieną vykę renginiai buvo skirti Dainų šventės 100 metų jubiliejui paminėti. Šią dieną gimnazijoje skambėjo dainos, buvo šokami liaudies šokiai. O pašokus reikia ir pasistiprinti. Užsukę į mokyklos valgyklą galėjome paragauti netradicinio meniu. Galėjai rinktis iš įvairių kepinių, tokių kaip picutės, dešrainiai, bandelės su varške. Per trečią pamoką 9 užsiregistravusios komandos ieškojo lobio. Jis buvo išties puikus – lobį suradusi komanda galės apsilankyti kavinėje „Lietaus sodai“ ir pasigardžiuoti pica.
Jau tampa tradicija, jog Mokinio dieną mus aplanko P. Širvio progimnazijos 8-okai, kuriuos supažindiname su gimnazija, jos tradicijomis, pakviečiame dalyvauti renginiuose. Smagiai skambėjo ne tik gimnazistų, bet ir aštuntokų atliekamos karaokė dainos. Atsipalaidavus aštuntokams teko susikaupti ir klausytis VDU projekto „Sumanaus moksleivio akademija“ pristatymo, su svečiais pabendravo ir gimnazijos direktorius. Galiausiai šventę vainikavo baigiamasis renginys, kuriame skambėjo mokinių atliekamos savos kūrybos dainos, o svečiai ir gimnazistai galėjo pasitikrinti žinias „Kahoot“ žaidime.
Ačiū visiems dalyvavusiems ir padėjusiems organizuoti renginį. Laukiame kuo daugiau naujų gimnazistų, kurie tęs Mokinio dienos tradiciją.

Kristina Kazakevičiūtė, IIa klasės gimnazistė

fotoreportažas Nelijos Prapuolenaitytės