Padėkos vakaras

Gegužės 15 d., minint Tarptautinę šeimos dieną, Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijoje vyko Padėkos abiturientams vakaras. Renginio metu  prisiminta, kuo praėję  ketveri metai 89 – osios laidos abiturientams buvo ypatingi. Pasirodo, geri, dosnūs darbais ne tik mūsų gimnazijoje, bet rajone, respublikoje. Tai dar tik antrus metus gyvuojanti tradicija, kai pasidžiaugta moksleiviais, pildžiusiais gerų darbų aruodą. Iš čia galima pasisemti išminties, jėgų gyvenimui, įgyti  patirties bei kūrybinių minčių ateičiai. Padėkota  už pasiekimus,  rūpestį, atsakomybę, dėmesį, už drąsą įgyvendinant idėjas, iniciatyvas. 

Mūsų abiturientus sveikino ir dėkojo Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas, klebonas Vydas Juškėnas, Seimo nario padėjėja Regina Račkauskienė, viešosios bibliotekos direktorė Danutė Karlienė ir jos pavaduotoja Jolanta Lementauskienė, kultūros centro direktorius Aurimas Gudas, Trečiojo amžiaus univesiteto direktorė Nadiežda Matušova.

Šių abiturientų mokslai prasidėjo ne mūsų gimnazijoje, jie mokėsi trijose mokyklose. 

Taigi, sveikinimą savo buvusiems mokinukams skyrė „Santarvės” pradinės mokyklos mokytojos Liucija Mažeikienė, Danutė Tumalovičienė, Alicija Dumbravienė, Nijolė Ragauskienė, Laimutė Lumbienė. Pauliaus Širvio progimnazijos mokytojų vardu abiturientams už pagalbą dėkojo direktorė Aldona Navickienė. Po pamokų moksleiviai irgi turėjo veiklų. Sporto centro treneriai Daiva Kaladinskienė ir Arūnas Zavackas rankininkams įteikė mokyklos baigimo pažymėjimus, Zarasų meno mokyklos choreografijos skyriaus mokytoja Vanda Politaitė jausmingai atsisveikino su šokių kolektyvo „Vingurinis“ šokėjais.

                      Toliau buvo teikiamos „Ąžuolo“ gimnazijos direktoriaus padėkos už stropų mokymąsi, kūrybines iniciatyvas, muzikinius gebėjimus, dalyvavimą rajono olimpiadose, pareigingumą ir atsakingumą, kruopštų mokinio pareigų, atitinkančių gebėjimus, atlikimą, pagalbą organizuojant gimnazijos renginius, gimnazijos vardo gynimą „Juventus“ krepšinio varžybose.

                      Galime sakyti, jog meilės ir pagarbos vertas kiekvienas žmogus. Bet kaip kalnuose būna viena aukščiausia viršukalnė, taip ir žmonių būryje visada būna tokių, kurie savo žiniomis, gebėjimais, talentais yra visa galva aukščiau už šalia stovinčius. Ir į tokius žmones visada atkreipiame dėmesį, jais žavimės, džiaugiamės jų pasiekimais, kartais šiek tiek pavydime. Juk jie – geriausi!

                      Taigi specialiosios padėkos įteiktos už šiuos pasiekimus: geriausią literatūrinį vertimą iš rusų kalbos 51-ajame Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurse, labai gerą mokymąsi, kūrybines iniciatyvas, idėjas ir jų įgyvendinimą, dalyvavimą MEPA, Euroscola, Mode H projektų veikloje ir gimnazijos renginiuose, pasiekimus regioniniame  meninio skaitymo konkurse, meninius – kūrybinius gebėjimus.

                      Padėkota mokytojams Gražvydui Gasparavičiui, Gražinai Karlaitei, Gitanai Kavaliauskaitei, Daivai Matijošienei už abiturientų ruošimą olimpiadoms, konkursams, projektams bei kitus kūrybinius pasiekimus.

                      Muzikinius sveikinimus abiturientams, jų tėveliams, mokytojams, svečiams skyrė Ieva Navickaitė ir jai akomponavusi mokytoja Dangira Zavackienė, Gilmė Dainytė, Diana Boriak, Rugilė Staskevičiūtė, Miglė Šaltytė, Adomas Mechovičius, Diana Boriak, vaikinų ansamblis „Vincėnai“.

Gimnazijos informacija. Nuotraukos Roman Blinov.