Pergalę šventė Zarasų ,,Ąžuolas”

Visagino rekreacijos paslaugų centre vasario 18-ąją buvo sužaistas „Umaras-JKL“ etapo mačas tarp vietos „Centro“ir Zarasų „Ąžuolo“komandų. Rungtynėse po permainingos kovos pergalę rezultatu 73:56 (17:13, 20:17, 18:9, 18:11) šventė zarasiškiai. Pirmąjį rungtynių kėlinį sėkmingiau pradėję visaginiečiai išsiveržė į priekį, tačiau turėto pranašumo neišsaugojo. Po pirmųjų dešimties minučių „Centras“ turėjo dviejų taškų pranašumą – 19:17. Antrajame ketvirtyje vyko atkakli kova, o pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus. Ketvirčio pabaigą sėkmingiau sužaidę svečiai po pirmosios rungtynių dalies pirmavo minimaliu skirtumu – 36:37. Po ilgosios pertraukos Visagino komandai sunkiai sekėsi stabdyti varžovų puolimą, o prieš lemiamą susitikimo kėlinį „Centro“ deficitas išaugo iki dviženklio – 45:55. Ketvirtajame kėlinyje Zarasų ekipa pabaigė anksčiau pradėtą darbą bei iškovojo pirmąją pergalę III -ame etape – 73:56.

„Ąžuolo“ pelnyti taškai: Pijus Vaitonis 41, Eivinas Bieliauskas 17, Eimantas Stasiškis 7, Vitalijus Stepas Lysovas 6, Martin Subotin 2.

Šį ketvirtadienį mūsų gimnazijos vaikinai žais su Molėtų ,,Ežerais”. Linkime mūsų gimnazistams kuo didžiausios sėkmės. Informaciją, kaip sekasi mūsų krepšininkams galite stebėti JUventus lygos Facebook arba Instagram.

Dėkojame Zarasų sporto mokyklai už mūsų gimnazijos vaikinų treniravimą (treneris Arūnas Zavackas) ir varžybų organizavimą.