Respublikinėje lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje

Kovo 9 – 10 dienomis aš ir ketvirtos gimnazijos klasės moksleivė Milda Makaveckaitė, lydimos lietuvių kalbos mokytojos Renatos Žemaitienės, atstovavome savo rajonui respublikiniame etape. Šalies etapas vyko Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijoje. Čia mes parodėme savo lietuvių kalbos ir literatūros žinias rašydamos testą bei rašinį. Darbas ir pastangos, kurias įdėjau besiruošdama olimpiadai (mano mokytoja Daiva Matijošienė), tikrai nenuėjo veltui – dabar galiu džiaugtis laimėta trečiąja vieta.
Taip pat kelionės metu turėjome ir šiek tiek pramogų. Pirmąjį vakarą turėjome laiko pasivaikščioti Laisvės alėja, vėliau kilome Žaliakalnio funikulieriumi iki Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilikos, kur vyko koncertas olimpiados dalyviams ir jų mokytojams. Po koncerto pakilome į bazilikos terasą, nuo kurios atsivėrė graži naktinio Kauno panorama.
Taip praėjo mūsų renginys. Džiaugiuosi, kad namo grįžau įgijusi patirties ir dar daugiau žinių. Be to, sutikome daug įdomių ir gabių bendraamžių, su kuriais apsikeitėme mintimis ir idėjomis.

Miglė Šaltytė, 2a klasės moksleivė
Nuotraukos Rimanto Bikulčiaus

20180313