Ruošiamės Europos ir valstybiniams egzaminams

Artėjant Europos ir brandos egzaminams sugalvojame veiklų, kaip pasikartoti ir įsiminti daugybę informacijos. Kaip žinome, gegužės 9 -ąją švęsime Europos dieną. Istorijos ir geografijos valstybiniuose egzaminuose beveik kasmet pasitaiko užduočių, susijusių su Europos Sąjunga, Europos Parlamentu. 4b klasės moksleiviai Gabija ir Tadas atliko 15 metų egzamino užduočių analizę ir išrinko užduotis, susijusias su ES ir EP. Pristatydami šį tyrimą abiturientai akcentavo statistinį tokių užduočių dažnumą, klausimų pobūdį ir kt.tendencijas. Beje, šis tyrimas jau padėjo jiems gauti geresnių pažymių rašant bandomuosius egzaminus.

Itin smagias, labai įvairias Kahoot užduotis apie Europos vėliavas ir ne tik jas parengė 1 b klasės moksleivis Natas. Mokiniams labai patinka atlikti tokias žaidybines užduotis: jie ne tik stengiasi teisingai atsakyti, bet ir tai daro kuo greičiau. Saldūs prizai atiteko ne abiturientams, o  pirmų klasių moksleiviams Karoliui, Aistei ir Danielei. Jie žinojo tikrai nemažai, buvo daug greitesni.

Šio susitikimo metu buvo pristatyta leidinių apie ES ir EP paroda. Artėjant egzaminams informacijos nebus per daug. Įvairūs leidiniai skatina plėsti akiratį, augina aktyvų, brandų, žingeidų žmogų.

Projekto MOKYKLOS- Europos Parlamento ambasadorės vyr.ambasadorė Daiva Matijošienė, nuotraukos autorės