,,Rytą vakarą, žiemą vasarą…”

Skambant šiems V.Kernagio dainos, atliekamos dviejų Emilijų iš I b gimnazijos klasės, žodžiams prasidėjo baigiamoji akcijos ,,Knygų Kalėdos” dalis. Į  gimnazijos skaityklą pasidalinti gerumu ir dovanojamomis knygomis džiugiai nusiteikusi rinkosi  gimnazijos administracija, klasių auklėtojai ir gimnazistų atstovai.  Nuotaiką praskaidrino  su dovanų maišu apsilankęs Kalėdų senis. Biblioteka džiaugiasi gavusi daug naujų knygų. Puiku, kad mokiniai,  ieškodami dovanų, domėjosi  knygų naujovėmis, populiariausiais leidiniais. Pati gimnazija bibliotekai nupirko 10 naujausių knygų. Jas įteikė pavaduotoja ugdymui D.Gasiniauskienė. Direktorius R.Bikulčius šia proga atnešė albumą apie Stelmužės dvarą, ,,Žaliojo skėčio” 4-ąjį albumą. Nuoširdžiausiai dėkojame  4 b  klasės Kalėdų seniui ir jo palydai už dovanas, 4a klasės  Emilijai Račkauskaitei  už asmeniškai dovanotą knygą, 3 a klasės mokiniams ir auklėtojai už puikiai parinktą didžiausią knygų ryšulį, visiems I ir II gimnazijos klasių  moksleiviams ir jų auklėtojoms už parinktas naujas, populiarias knygas bei pasakytus šiltus ir prasmingus linkėjimus. Dėkojame mokytojai Birutei už asmeniškai padovanotas knygas. Biblioteka laukia visų, besidominčių knygų naujovėmis. Dalinkimės gerumu, skaitykime knygas, semkimės žinių, išminties, patirties!

Taip pat buvo susumuoti originaliausio kalėdinio atviruko konkurso, kuriame dalyvavo I ir II klasių mokiniai,  rezultatai.  I-oji vieta skirta Modestui Šerstobojevui iš 2 b klasės. Dvi  II-osios vietos skirtos Emilijai Šeikytei iš 1 b ir Eglei Panavaitei iš 2a  klasės. Trys  III-ios vietos: Robertai Oleškevičiūtei iš 1 b , Vakarei Šablinskaitei iš 2 c ir Ievai Stankevičiūtei iš 2 a klasės. Visiems  prizininkams  direktorius įteikė po knygą ,,Mažutėj gilėj slypi “.

Bibliotekos darbuotojų vardu  sveikiname visus su artėjančiomis šv.Kalėdomis ir Naujaisiais Metais, linkime sveikatos, šilumos ir jaukumo. Dėkojame už visų padovanotą  gerumą ir knygas.

Bibliotekininkė Milda Dainienė. Nuotraukos Rimanto Bikulčiaus ir Daivos Matijošienės