Savanoriauti įdomu

Vasario 8 d. mudu kartu su Tadu Gasparavičiumi buvome pakviesti į renginį „Studijos 2018“ Litexpo parodų rūmuose. Čia turėjome atstovauti iniciatyvai „Idėja Lietuvai“ . Mūsų tikslas buvo supažindinti žmones su geriausiomis idėjomis ir paskatinti pasirašyti „Idėjos Lietuvai“ aktą, kuomet patvirtinamas pritarimas jų įgyvendinimui. Per šiek tiek daugiau nei 6 valandas surinkome daugiau nei šimtą parašų. Beje, „Idėjos Lietuvai“ aktą vis dar galite pasirašyti adresu www.idejalietuvai.lt. Labai svarbu palaikyti šią iniciatyvą ir skatinti Lietuvą keistis. Be to, renginyje sutikome daug smagių ir įdomių žmonių, su jais padiskutavome ir smagiai praleidome laiką.
Tą patį vakarą keliavome į VGTU „LinkMenų fabriką“, kur vyko „Nacionalinės viktorinos“ uždarymo vakaras. Į jį buvau pakviestas dėl to, kad organizavau šios viktorinos žaidimą ir Zarasuose. Turėjome galimybę pabendrauti su geriausiais viktorinos dalyviais. Tuo ir pasinaudojom. Be abejo, ir čia sutikome įdomių ir žinomų žmonių. Kas dar nežinote, viktoriną laimėjo Paulius Ambrazevičius.
Štai taip smagiai praleidę ketvirtadienį pradėjome Lietuvos šimtmečio renginius. Tikimės, kad visi gimnazistai šią savaitę irgi bus aktyvūs, norės sužinoti naujų dalykų. Pavyzdžiui, ketvirtadienį kviečiu į protmūšį aktų salėje.

3b klasės moksleivis Ernestas Šaltys
Nuotraukos nežinomo autoriaus

20180211