Šeštadienis „Užtvirtink“ veiklose

Šeštadienį, balandžio 21 dieną, mes, Zarasų dekanato sutvirtinamieji, buvome pakviesti į „Užtvirtink“ – Sutvirtinimo sakramentui besiruošiančių jaunuolių susitikimų dienas.
Jau nuo ankstyvo ryto rinkomės Zarasų Ąžuolo gimnazijoje, kur mūsų laukė Panevėžio Vyskupijos jaunimo centro atstovai. Pasisveikinę ir susipažinę, dieną pradėjome nuo išmanaus protų mūšio – susigrupavę į komandas po du bandėme įveikti suktus klausimus. Po įnirtingos kovos sužinojome, kad nugalėjo Julius ir Elvinas, jie apdovanoti saldžiomis dovanomis. Tada Panevėžio Vyskupijos jaunimo centro atstovas Justinas Visickas liudijo savo gyvenimą – pasakojo, su kokiais sunkumais yra susidūręs ir kaip tikėjimas padėjo juos įveikti. O vidurdienį mūsų laukė Šventosios Mišios, kurias aukojo Panevėžio vyskupas Linas Vodopjanovas. Mūsų svečių buvome pakviesti užimti pirmąsias eiles – buvo išties neįprasta sėdėti pačiame bažnyčios priekyje.
Po Šv. Mišių grįžome į gimnaziją, kur mūsų laukė antroji renginio dalis. Sočiai papietavę mokyklos valgykloje, žaidėme „Pykšt! Pokšt!“ žaidimą, o tada susitikome su labai įdomiais žmonėmis – tai „IMPRO 241“ studija. Pagyrę mūsų miestą, „IMPRO 241“ prisistatė: jie yra aktoriai, puoselėjantys teatrinę improvizaciją. Turėjome galimybę susipažinti su šia meno rūšimi, kurti istorijas ir vaidinti patys. Nepastebimai prabėgo laikas – atėjo metas atsisveikinti. Išsiskirstėme įkvėpti Panevėžio Vyskupijos jaunimo centro iniciatyvos ir susiradę naujų draugų.

Akvilė Zajančkauskaitė, 1a
Nuotraukos autorės

20180501