Švenčių belaukiant

Artėjant laukiamiausioms, gražiausioms metų šventėms, norėdami dar labiau pajusti šventinę nuotaiką, 2a ir 3b klasių mokiniai su savo auklėtojomis gruodžio 17 dieną vyko į kalėdinį Vilnių. Grožėjomės ne tik gražiausia egle Europoje, bet ir dalyvavome edukacinėje programoje Taikomosios dailės muziejuje, žiūrėjome ir aptarėme ,,Atviro rato“ spektaklį ,,Brangioji mokytoja“. Net ir kitą dieną mokiniai buvo pilni įspūdžių, kuriais ir pasidalijo.

Vitalijus

Man ši ekskursija labai patiko. Pamatėme kalėdinį Vilnių, gaminomės kvepalus bei buvome įdomiame spektaklyje. Didžiausią įspūdį man paliko Vilniaus eglė ir kokių skirtingų bei įdomių žmonių yra sostinėje.

Eimantas

Vilniaus eglė labai graži, ypač vakare. Pasivaikščiojau po Katedrą. Ten pamačiau daug draugiškų žmonių. Po to gaminome savo mėgstamų kvapų kvepalus, ėjome į spektaklį, kuris labai patiko. Pirmą kartą žiūrėjau tokį spektaklį.

Laura

Labai patiko Taikomosios dailės muziejuje. Buvo įdomu pasiklausyti istorijų apie kvepalus, o labiausiai – juos pačiai pasigaminti. Taip pat labai sužavėjo spektaklis ,,Brangioji mokytoja“. Jis labai įtraukė ir privertė susimąstyti.

Emilija

Taikomosios dailės muziejuje buvo labai įdomu kurti kvepalus, apžiūrinėti XX a. įvairių dešimtmečių sukneles. Spektaklis ,,Brangioji mokytoja“ labai patiko. Visiškai nesitikėjau tokio siužeto. Buvo įdomu žiūrėti ir spektaklio veikėjus lyginti su savo draugais. Ekskursijos metu labai smagiai praleidau laiką su bendraklasiais ir auklėtoja.

Šarūnė

Labiausiai patiko spektaklis. Sukrėtė, pranoko visus lūkesčius. Spektaklį rekomenduoju pasižiūrėti visiems. Tikrai nepasigailėsite.

Eimantas

Žiūrėjome neapsakomai gerą spektaklį. Tai vienas iš geriausių spektaklių, matytų per visą mano gyvenimą. Žiūrėdami tapatinomės su spektaklio veikėjais. Privertė susimąstyti, ką reiškia siekti savo tikslo bet kokia kaina.

Joana

Didžiausią įspūdį paliko spektaklis. Matėsi ir jautėsi didžiulis įdėtas darbas, kiekviena detalė buvo apgalvota. Pasijutau taip, lyg pati būčiau išgyvenusi tą veiksmą.

Rėja

Spektaklis privertė ir juoktis, ir susimąstyti. Likome sužavėti.

Margarita

Spektaklis leido pagalvoti apie paauglių elgesį.

Ugnė

Spektaklis buvo nenuspėjamas ir šokiruojančio siužeto. Net ir grįžę į mokyklą prisimename siužetą ir pajuokaujame.

Dominykas

Spektaklis ,,Brangioji mokytoja“ paliko didžiausią įspūdį. Per visą kelionę namo galvojau apie jį ir niekaip negalėjau išmesti iš galvos. Tai buvo vienas geriausių mano matytų spektaklių.

Elina

Ši ekskursija man labai patiko, nes buvo galima daugiau sužinoti apie praeities madas, pasigaminti kvepalų. Didelį įspūdį paliko spektaklis, kuris privertė susimąstyti apie mūsų, jaunų žmonių, daromas klaidas.

Austėja

Man labai gražus kalėdinis Vilniaus senamiestis ir Kalėdų miestelis prie eglės – jie sukuria šventinę nuotaiką.

Visiems gražių artėjančių švenčių!

Mokinių įspūdžius užfiksavo Renata Žemaitienė, 2a klasės auklėtoja, nuotraukos Renatos Žemaitienės