Tegyvuoja Kalėdos

Gruodžio 11 dieną mūsų gimnaziją nuo pat ryto džiugino malonus šurmulys. Abu su Alanu pakvietėme į eglutės įžiebimo šventę, kuria pasirūpino Mokinių taryba kartu su gimnazijos bendruomene. Labai džiaugiamės Gimnazijos tarybos narės Redos Matiukienės mokyklai padovanota gyva eglute, kurią įžiebė gimnazijos direktorius Rimantas Bikulčius, o šventiškai nusiteikti padėjo Simas, visada dainomis sušildantis šventes. Prie gerų Kalėdų raginame prisidėti 24 gerais darbais, kuriuos galite pamatyti stende, esančiame prie pat eglutės.
Per 2 ir 3 pertraukas vyko ir Pyragų diena – akcija. Joje dalyvavo visos gimnazijos klasės. Ir pyragų kepėjai, ir pirkėjai pinigus aukojo gimnazijos inventoriaus atnaujinimui. Tądien surinkome 126 eurus. Tuo tikrai labai džiaugiamės ir dėkojame visiems kepusiems ir pirkusiems.
Po 4 pamokų Nikolė su Gabriele pristatė atnaujintą gimnazijos poilsio kambarį, kuriame mielai renkamės kiekvieną pertrauką. Gimnazijoje tikrai jaučiasi kalėdinė nuotaika, todėl ir Jums primename apie artėjančius renginius bei kviečiame visus prisijungti:
gruodžio 21 dieną, 19 valandą, Alano pasikalbėjimai su Rimantu Bazaru;
gruodžio 28 dieną, 17 valandą, gimnazijos kalėdinis renginys „Vienas namuose“ .

Aistė Šakalytė, Gimnazijos tarybos narė
Nuotraukos Rimanto Bikulčiaus ir Armando Knezio

20171214