Tradicinė KNYGŲ KALĖDŲ šventė

Prieššventiniu laikotarpiu Zarasų “Ąžuolo” gimnazijos bendruomenė  rinkosi  informaciniame centre į jau tradiciniu tapusį Knygų Kalėdų renginį.Buvo pasidžiaugta atnaujinta erdve, šviesia, funkcionalia ir patogia  biblioteka, naujais baldais, nuolat  pasipildančiais knygų fondais. Tiesiog puiku, kad daugėja gimnazistų, skaitančių ne tik programinius kūrinius, bet vis įvairesnes knygas. Šiuolaikiniam jaunam žmogui svarbu, kad knyga būtų graži, nauja, o skaitymo aplinka jauki. Gimnazijos bendruomenė  džiaugiasi  ir dėkoja Zarasų rajono savivaldybei už dėmesį  ir piniginę paramą, leidžiančią keistis ir tobulėti.

Renginyje dalyvavusi Zarasų rajono merė Nijolė Guobienė pasidžiaugė , kad  rajone yra  puikaus skaitančio jaunimo. Merė prisipažino labai daug skaitanti, pasakojo apie knygos svarbą jaunam žmogui, ragino knygą pamėgti tokio skaitymo džiaugsmo dar neatradusį jaunuolį. Ji pakvietė  gimnazistus skaityti  kuo  daugiau ir kuo įvairesnes knygas, vieną padovanojo mūsų bibliotekai.

Bibliotekos darbuotojos džiaugiasi ir  dėkoja merei, direktoriui, visų klasių gimnazistams bei jų auklėtojoms, Tėvynės sąjungos Lietuvos Krikščionių – Demokratų partijos Zarasų skyriaus pirmininkei Vaidai Lazdauskienei už padovanotas knygas  ir  nuoširdžius sveikinimus bei palinkėjimus. Visiems linkime ramių šv. Kalėdų, kuo daugiau jaukių vakarų, praleistų  su knyga rankose.

Nuoširdžiausiai dėkojame Emilijai Venediktovaitei ir Emilijai Vaitkutei už nuostabias  lyriškas, jausmingai atliktas dainas, suteikusias renginiui šventiškumo.

Mokytoja Milda Dainienė. Nuotraukos Rimanto Bikulčiaus