“Ąžuolo” krepšininkai kitame etape

Gruodžio 15-ąją Visagino rekreacijos paslaugų centre buvo sužaistos antrojo „Umaras-JKL“ etapo rungtynės. Pirmajame mače susitiko Ignalinos „Magija 69“ ir Visagino „Centras“. Permainingose rungtynėse pergalę šventė visaginiečiai.

Antrasis susitikimas vyko tarp Visagino TVPMC „Сentro“ ir Zarasų „Ąžuolo“. Šiame susitikime savo pranašumą įrodė zarasiškiai.

„Ąžuolas“: Pijus Vaitonis 27, Vitalijus Stepas Lysovas 15, Eivinas Bieliauskas 9, Danielius Bobkovas 8, Ernestas Guogis 7, Eimantas Stasiškis 4, Martin Subotin 2.

Paskutinis dienos mačas buvo itin svarbus Ignalinos, kovojusiai dėl paskutinio šanso patekti į „Umaras-JKL“ antrąjį etapą. Vis dėlto šiame susitikime ir vėl pranašesni buvo zarasiškiai. Zarasų „Ąžuolas“ laimėjo susitikimą prieš „Magiją 69“ rezultatu 59:50.

„Ąžuolas“: Pijus Vaitonis 22, Eivinas Bieliauskas 12, Ernestas Guogis 8, Deividas Guogis 6, Eimantas Stasiškis ir Vitalijus Stepas Lysovas po 5, Martin Subotin 1.

Taigi trečiadienio vakaras vaikinams ir jų gerbėjams buvo labai smagus. Džiaugiamės savo gimnazijos krepšininkų pergalėmis ir linkime kuo didžiausios sėkmės kituose etapuose. Dėkojame Zarasų sporto mokyklos mokytojui Arūnui Zavackui, treniruojančiam vaikinus.

Parengta pagal www.juventuslyga.lt