Ką ir kur studijuoti?

Vasarios 6-7-ąją Litexpo centre  vyko renginys STUDIJOS 2020. Į jį su auklėtojomis Daiva ir Aurelija vyko 1a ir 2 b klasių mokiniai. Tai  didžiausia tarptautinė studijų ir karjeros planavimo paroda Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Parodoje pristatomas didelis mokymosi užsienyje ir Lietuvoje pasirinkimas ir kitos papildomos mokymosi visa gyvenimą galimybės.

Į susitikimus kvietė Lietuvos aukštosios universitetinės ir ne universitetinės mokymo įstaigos, profesinės mokyklos, užsienio universitetai, kalbų kursai, tarptautiniai egzaminai bei kitos alternatyvos, kaip kelionės, savanorystė, „gap year“.

Aktualios informacijos mokiniai ieškojo bendraudami su studentais dalyvių stenduose, paskaitose, neformaliuose susitikimuose su mokymo ir verslo įstaigų atstovais, karjeros konsultantais, moksleivių ir studentų organizacijų nariais. Mokiniai išklausė ir keletą paskaitų.

Džiaugiamės, kad galimybę nemokamai nuvykti į šią parodą suteikė  Karjeros inovacijų ir perkvalifikavimo centras, vadovaujamas Jurgitos Tuleikienės. Toks  įgyvendinamas projektas kvietė mokinius pasižiūrėti „Kepėjo ir konditerio nacionalinį profesinio meistriškumo konkursą“ bei apsilankyti visoje parodoje.

1a klasės auklėtoja Daiva Matijošienė, nuotraukos parodoje dalyvavusių mokinių