Krepšinio aistros

Jau vėl prasidėjo„Umaras-JKL“   (Jaunimo krepšinio lygos) varžybos.  Džiugu, kad Zarasuose šiemet turime net dvi Zarasų „Ąžuolo” gimnazijos moksleivių komandas. Pirmame etape miesto komandos turėjo išsiaiškinti, kuri yra stipresnė ir dalyvaus regiono etape. Pirmąsias varžybas rezultatu 64:35 laimėjo abiturientų vedama „Ąžuolo” komanda. Lapkričio 28-ąją Zarasuose buvo sužaistos antrosios šiame mieste „Umaras-JKL“ rungtynės, kuriose susitiko „Ąžuolas“ ir „Ąžuolas-2“. Puikią ir labai netikėtą pergalę rungtynėse rezultatu 77:52 šventė „Ąžuolas-2“. Tai buvo nelaukta, bet labai smagu.

Gruodžio 5-osios vakare Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijoje buvo sužaistos paskutinės „Umaras-JKL“ rungtynės šiame mieste, po kurių paaiškėjo, kuri komanda pateko į II turnyro etapą. Po atkaklios kovos rungtynes rezultatu 59:49 laimėjo ir bilietą į kitą „Umaras-JKL“ etapą iškovojo dvyliktokų vedama „Ąžuolo“ komanda.

II etapas, kuriame susikaus stipriausios Ignalinos, Zarasų ir Visagino komandos, vyks gruodžio 15 dieną Visagine. Kelialapius į III lygos etapą iškovos dvi geriausiai tądien pasirodžiusios komandos.

Paskutiniųjų varžybų rezultatyvumas:

„Ąžuolas“: Pijus Vaitonis 30, Eivinas Bieliauskas 13, Eimantas Stasiškis ir Vitalijus Stepas Lysovas po 8.

„Ąžuolas-2“: Dovydas Kazakevičius 21, Mindaugas Dainys 14, Mantas Žadeika 10, Dovydas Bičiuchin-Zubov ir Ernestas Guogis po 2.

Dėkojame Arūnui Zavackui, Zarasų sporto mokyklos treneriui, už pagalbą organizuojant varžybas ir treniruojant mūsų miesto krepšininkus. Džiugu, kad net abiturientams baigus paskutinę klasę gimnazija ir toliau turės krepšininkų pamainą. Linkime visiems jauniesiems ir vyresniems mūsų krepšininkams kuo didžiausios sėkmės.

Pagal Juventuslyga.lt informaciją parengė Daiva Matijošienė. Nuotraukos Luko Gudžiuko